Ældrecentre

Her kan du se en oversigt over ældrecentre i Thisted Kommune
I de fleste tilfælde kan du springe videre til institutionens egen hjemmeside ved at klike på institutionens navn.

Navn  By Telefon E-mail 
Aabakken Hurup 99173300 aabakken@thisted.dk 
Dragsbækcentret Thisted 99174440 dragsbaekcentret@thisted.dk 
Fjordglimt Sennels 99173860 fjordglimt@thisted.dk
Fyrglimt Hanstholm  99172985 fyrglimt@thisted.dk 
Kastaniegården Snedsted 99174400 kastaniegaarden@thisted.dk
Klitrosen Klitmøller 99173033 klitrosen@thisted.dk 
Kløvermarken Koldby 99174500 klovermarken@thisted.dk 
Kristianslyst Thisted 99173940 kristianslyst@thisted.dk 
Sct. Thøgersgaard Vestervig 99173330 sct.thogersgaard@thisted.dk
Solgården Hundborg 99173970 solgaarden@thisted.dk 
Solhjem Østerild 99173890 solhjem@thisted.dk 
Trye Frøstrup 99173020 trye@thisted.dk 
Vibedal Thisted 99174040 vibedal@thisted.dk